Naše služby

NAŠE SLUŽBY

Ručná autoumyváreň WASHPoint Žilina

Ručná autoumyváreň  WASHPoint ŽILINA ponúka ručné umývanie a čistenie vozidiel s dôrazom na detail. Náš tím je zložený zo skúsených pracovníkov, ktorí majú za sebou niekoľko rokov praxe a mnoho školení.

Pre našich zákazníkov máme pripravený odvoz/dovoz našim vozidlom v rámci mesta ZADARMO

Umývacie programy WASHPoint

Umývacie programy vytvorené presne pre Vás na mieru
Program EXTERIÉR
Najzákladnejší umývací program, pri ktorom sa dôkladne vyčistí exteriér vozidla. Začína sa čistením diskov, odstránením zvyškov hmyzu a iných nečistôt. Nasleduje umytie aktívnou penou, opláchnutie vozidla, nanesenie tekutého vosku a záverečné opláchnutie vozidla. Ďalším krokom je vysušenie celej karosérie vozidla, vrátane prahov dverí a kufra. Samozrejmosťou je aj vyčistenie gumových rohoží. Posledným krokom je vyleštenie vonkajších okien a impregnácia pneumatík.
Program KOMPLET
Najviac využívaný program našimi zákazníkmi, pretože v tomto programe je zahrnuté komplexné vyčistenie exteriéru a interiéru vozidla. Tak ako aj pri základnom programe sa začína čistením diskov a odstránením zvyškov hmyzu a iných nečistôt. Nasleduje umytie aktívnou penou, opláchnutie vozidla, nanesenie tekutého vosku a záverečné opláchnutie vozidla. Ďalším krokom je vysušenie celej karosérie vozidla, vrátane prahov dverí a kufra. Pokračuje sa vysávaním celého interiéru, vyčistením a impregnáciou všetkých plastov (prístrojová doska, panely dverí, stredový tunel atď.). Samozrejmosťou je aj vyčistenie gumových rohoží. Posledným krokom je vyleštenie okien z vonkajšej a vnútornej strany.
Program EXKLUZÍV
Najvyšší program, obľúbený predovšetkým v letných mesiacoch. Tak ako aj pri základnom programe i programe komplet sa začína čistením diskov a odstránením zvyškov hmyzu a iných nečistôt. Nasleduje umytie aktívnou penou, opláchnutie vozidla, nanesenie tekutého vosku a záverečné opláchnutie vozidla. Ďalším krokom je vysušenie celej karosérie vozidla, vrátane prahov dverí a kufra. Pokračuje sa vysávaním celého interiéru, vytepovaním čalúnených častí vozidla ako (sedačky, koberce, výplne dverí), pokračuje sa vyčistením a impregnáciou všetkých plastov. Samozrejmosťou je aj vyčistenie gumových rohoží. Posledným krokom je vyleštenie okien z vonkajšej a vnútornej strany. Po vyčistení sú sedačky vozidla vlhké, preto odporúčame ich nechať dosušiť.
Program INTERIÉR
Ako už názov programu napovedá, tak v tomto programe je zahrnuté len vyčistenie interiéru vozidla. To znamená že sa začína vysávaním celého interiéru, vyčistením a impregnáciou všetkých plastov (prístrojová doska, panely dverí, stredový tunel atď.). Samozrejmosťou je aj vyčistenie gumových rohoží. Posledným krokom je vyleštenie okien z vnútornej strany.
Program TEPOVANIE
Tento program zahrňuje vysávanie celého interiéru, a následné vytepovanie všetkých čalúnených častí vozidla (sedačky, koberce, výplne dverí, plato kufra atď.) Tepovanie stropu je ako voliteľná súčasť programu.  Samozrejmosťou je aj vyčistenie gumových rohoží.
Čistenie exteriéru
Umývanie a čistenie exteriéru

Pozostáva zo šetrného odstránenia hmyzu a hrubých nečistôt. Nasleduje vyčistenie  zádveria a prahov. Oplach tlakovou vodou, predumytie s aktívnou penou a následne šampónom. Voskovanie tekutým voskom bezprostredne po umytí a oplachu. Po použití vosku ostáva na povrchu ochranný mikrofilm. Vysušenie vozidla vykonávame profesionálnymi mikrovláknovými handrami. Ďalším krokom je impregnácia pneumatík pre ich pekný vzhľad. Posledným krokom je čistenie skiel vozidla z vnútra a z vonku. Voliteľným krokom môže byť leštenie, voskovanie karosérie aplikácia tekutých stieračov.

Čistenie Interiéru

Pozostáva z povysávania celého interiéru vrátane kufra, na začiatku sú z auta vybraté všetky koberčeky a povysávané zvlášť, pri gumových rohožiach sú umyté a vysušené. Nasleduje detailné vyčistenie interiéru pri ktorom kladieme extrémny dôraz na detail. Nezabúdame ani na prieduchy kúrenia a všetkých drobné detaily interiéru. Držíme sa hesla “V detailoch je krása!” . Zvlášť sa venujeme aj materiálom s vysokým leskom. Ďalším dôležitým krokom je vyčistenie plastov a následná impregnácia. Používame prostriedky od popredných svetových výrobcov ktoré sú zdraviu nezávadné a neškodiace prírode. Posledným krokom je vyčistenie a vyleštenie všetkých okien z vnútornej aj vonkajšej strany. Ako extra službu ponúkame aj vyčistenie klimatizácie a odstránenie zápachu po zvieratách alebo fajčení. Takto vyčistený interiér je prevoňaný vôňou podľa preferencií zákazníka.

Tepovanie sedačiek
Tepovanie

Vzhľadom na veľké množstvo prachu v interiéri by mala byť samozrejmosť dať  svoje auto vytepovať aspoň raz-dva krát do roka. Interiér vozidla tepujeme v piatich krokoch.  Prvým krokom je detailné povysávanie vozidla, 2. krok odstránenie škvŕn a predčistenie interiéru. V prípade znečistenia zvieracími chlpmi nám nerobí problém ich odstránenie , prípadne odstránime aj  chlpy z častí oblečenia/kožuchov po zimnej sezóne. 3. krok – nasleduje hĺbkové tepovanie profesionálnym vybavením značky SANTOEMMA, Kärcher a Nilfisk. V prípade nutnosti používame kefy určené prioritne na kefovanie čalúnenia. Samozrejmosťou je aj vyčistenie bezpečnostných pásov . Štvrtým krokom je vysušenie vozidla a prevoňanie interiéru nevtieravou vôňou. Záverečné prevysávanie a výstupná kontrola je krok číslo päť.

Detailing

Je mnoho definícii detailingu ale pre Nás detailing znamená dokonalú čistotu a ochranu interiéru aj exteriéru Vášho štvorkolesového miláčika. Princípom detailingu je dodržiavanie správnych zásad  a techník ktoré sú získané rokmi praxe a odbornými školeniami. Ide o dôkladnejšie vyčistenie vozidla so špecializovanými produktami a technikou, ktoré nie sú používané v bežnej autoumyvarni . V prípade extra požiadavky zákazníka je možné demontovať aj časti interiéru ako sú sedadlá, rôzne platá a kryty, ktoré sú následne čistené a konzervované zvlášť. Samozrejmosťou je opätovná montáž.

Aplikácia keramickej vrstvy CarbonQ

CarbonQ Vám prináša jedinečnú ochranu lakovaných častí karosérie, hliníkových diskov a plastových exteriérových dielov. Po aplikácii keramickej vrstvy sa stáva povrch karosérie hydrofóbnym, tým pádom sa ľahšie udržiava v skvelej kondícii, ďalej sa zvyšuje odolnosť voči jemným škrabancom a oderkom. CarbonQ  zabezpečuje lepšiu odolnosť voči cestným nečistotám, náletovej hrdze, kyslím dažďom a hmyzu. Vďaka špeciálnemu zloženiu povlakovej vrstvy anorganického SiO2 zvyšuje tvrdosť laku na 9H alebo 10H Mohsovej stupnice (podľa výberu prípravku).

Prečo si vybrať WASHPoint Žilina

Skvelé služby za rozumné peniaze

profesionalita
snažíme sa prekonať očakávania zákazníkov
kladieme dôraz na každý detail
máme osobitý prístup ku každému zákazníkovi
pracujeme len s tým najlepším vybavením
ekologické čistiace prípravky s certifikátmi
komplexná ponuka služieb z ktorej si vyberie aj najnáročnejší klient
každé vozidlo na záver prechádza výstupnou kontrolou

Skúsený tím

Prinášame tie najlepšie výsledky

Náš pracovný tím tvoria vždy usmiati a príjemní ľudia, ktorí sa vedia postaviť každej výzve čelom. Radi si vypočujeme všetky Vaše želania a odpovieme na všetky otázky. Máme niekoľko ročné skúsenosti s čistením štvorkolesových miláčikov a detailingom. Pre náročných klientov sme pripravený vyčistiť vozidlo napríklad aj v netradičných otváracích hodinách. Samozrejmosťou je certifikácia našich ľudí.

Najlepšie výsledky

Našim profesionálnym prístupom a kladením dôrazu na detail dosahujeme len tie najlepšie výsledky. Používame profesionálnu chémiu od popredných svetový výrobcov a len to najlepšie vybavenie. Radi Vám zodpovieme na Vaše otázky.

Čistenie interiéru
 • Povysávanie interiéru vrátane kufra
 • Odstránenie chlpov od domácich zvierat
 • Vyčistenie a impregnácia vnútorných plastov
 • Vyčistenie koberčekov
 • Umytie a vyleštenie okien z vnútornej strany
Čistenie exteriéru
 • Predumytie vozidla
 • Odmuškovanie
 • Aktívna pena
 • Umytie kolies – bleeding wheels
 • Šampónovanie
 • Vysušenie + tekutý vosk
 • Impregnácia pneumatík
Tepovanie

Služba zahŕňa vytepovanie všetkých čalúnených časti interiéru (sedačiek, čalúnenia vozidla, koberčekov, stropu). Vysušenie interiéru je realizované pozvoľna alebo teplovzdušným ohrievačom s elektronickou reguláciou.

Voskovanie
 • Voskom JetSeal
 • Voskovanie tvrdým voskom
 • Voskovanie voskom Carnauba
Leštenie

Každé vozidlo si po určitom čase zaslúži zvýšenú starostlivosť. Leštením vieme karosériu zbaviť náletovej hrdze, drobných škrabancov, hologramov po kefách z automatickej umývacej linky.

Dezinfekcia klimatizácie

Dezinfekciu vykonávame prostriedkom od popredného svetového výrobcu. Po dezinfekcii je ventilačný systém zbavený plesní, hubovitých zárodkov na výparníku a zápachu v celom interiéri.

Profesionálna aplikácia tekutých stieračov

Pre našich zákazníkov máme pripravené tekuté stierače od Amerického výrobcu SIMONIZ. Tieto profesionálne stierače majú až 6 x väčšiu výdrž ako bežné tekuté stierače na silikónovej báze. Aplikácii profi tekutých stieračov predchádza precízna príprava povrchu čelného skla ako chemické vyčistenie, clay-ovanie a následne odmastenie IPA čističom.

error:
Zavolať
Navigovať