Aplikácia keramickej ochrany laku

Keramická vrstva CarbonQ

CarbonQ Vám prináša jedinečnú ochranu lakovaných častí karosérie, hliníkových diskov a plastových exteriérových dielov. Po aplikácii keramickej vrstvy sa stáva povrch karosérie hydrofóbnym, tým pádom sa ľahšie udržiava v skvelej kondícii, ďalej sa zvyšuje odolnosť voči jemným škrabancom a oderkom. CarbonQ  zabezpečuje lepšiu odolnosť voči cestným nečistotám, náletovej hrdze, kyslím dažďom a hmyzu. Vďaka špeciálnemu zloženiu povlakovej vrstvy anorganického SiO2 zvyšuje tvrdosť laku na 9H alebo 10H Mohsovej stupnice (podľa výberu prípravku).

WashPoint - Držiteľ certifikátu na aplikáciu keramickej vrstvy

Ako jediná firma na Slovensku aplikujeme na lakovaný povrch a plastové časti karosérie keramickú vrstvu značky CarbonQ. Sme držiteľmi certifikátu na autorizovanú aplikáciu keramických povrchov od DETAILKING Group, Ltd.

headlight of modern car with led optics
Výhody keramickej ochrany CarbonQ
  • Perfektné hydrofóbne vlastnosti
  • Ochrana pred vplyvom UV žiarenia
  • Ochrana pred kyslým dažďom
  • Ochrana pred jemnými škrabancami
  • Vysoký zrkadlový lesk
  • Možnosť aplikácie aj na fólie PPF
  • Zväčšená odolnosť voči cestným nečistotám

Priebeh aplikácie

Pred aplikáciou keramickej ochrany je vozidlo umyté, dekontaminované chemicky, clayované a následne je nutné lak preleštiť aspoň  v jednom kroku. Rozsah prác pri leštení je možné nakalkulovať až pri obhliadke vozidla. Pri nových vozidlách leštenie odpadá alebo je nutné vykonať len jemnú korekciu, pretože lak je v dobrej kondícii. Po samotnej aplikácii je na vozidlo vystavený certifikát o aplikácii so záručným listom a zárukou udávanou výrobcom keramickej vrstvy.

Cena za aplikáciu keramickej vrstvy na vozidlo je už od 200€

error:
Zavolať
Navigovať